Pracownia haftu

Nasza oferta skierowana jest do producentów odzieży, agencji reklamowych, sklepów z odzieżą, dużych i małych przedsiębiorstw jak również do klientów indywidualnych.

Zamów Haft

O firmie

Anna Kaczmarczyk Pracownia powstała jako firma zajmująca się projektowaniem, produkcją i sprzedażą artykułów dla dzieci. Doświadczenie zdobyte w branży dziecięcej zaowocowało powstaniem działu haftu komputerowego.

Nasza oferta skierowana jest do producentów odzieży, agencji reklamowych, sklepów z odzieżą, dużych i małych przedsiębiorstw jak również do klientów indywidualnych. Posiadamy profesjonalne oprogramowanie dzięki któremu nasze hafty są dobrze wykonane. .

Dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez nas usługi spełniały najwyższe standardy jakości, tak by mogły zadowolić gusty najbardziej wymagających klientów. Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość, jak również terminowość wykonywanych usług.

Pracujemy na hafciarkach wielogłowicowych, co pozwala na uzyskanie wysokiej wydajności a przez to atrakcyjnej ceny. W naszej pracy korzystamy z materiałów wysokiej jakości sprawdzonych i znanych producentów.

OFERTA

W naszej pracowni wykorzystujemy hafciarki wielogłowicowe. Dzięki nim jesteśmy w stanie wykonać duże, wielonakładowe zlecenia. Wykonujemy również niewielkie zlecenia i pojedyncze hafty.

Poza wykonaniem haftów zajmujemy się ich projektowaniem. Wystarczy wysłać do nas plik z Państwa grafiką, może to być logo, tekst, rysunek a my przeniesiemy ją na materiał.

Na życzenie możemy wykonać haft próbny, klient będzie mógł zobaczyć jak wygląda gotowy haft, przed wykonaniem gotowego produktu.

Haftujemy na:

Wykrojach ( odzieżowych, tapicerskich, itd.), odzieży roboczej, koszulkach i T-shirtach, koszulach, bluzach, polarach, kurtkach, czapkach, szlafrokach, ręcznikach, swetrach, kocykach, fartuchach, pokrowcach, zagłówkach, torbach, odzieży dziecięcej, odzieży reklamowej i gadżetach, naszywkach, emblematach i na wielu innych materiałach

Zamów haft

Aby podjąć z nami współpracę wystarczy, że skontaktujesz się telefonicznie lub przez e-mail i opiszesz swoje oczekiwania dotyczące zamówienia (rodzaj użytego materiału/odzieży, wielkość haftu, nakład, termin wykonania, dodatkowe uwagi).

Jeżeli nie posiadasz własnej grafiki, lub chcesz tylko napis, opisz nam to a postaramy się przygotować coś odpowiedniego.

Przygotowanie plików

 • pliki przyjmujemy w formatach:  jpg, png, eps, bmp
 • wymiar (szerokość x wysokość bądź średnica), który należy podać w cm lub mm
 • umiejscowienie na odzieży, lub innym produkcie

 

Po otrzymaniu grafiki i ustaleniu szczegółów dotyczących zamówienia otrzymasz wycenę usługi.

Do wykonania haftu niezbędny jest przygotowanie projektu haftu w programie haftującym. Cena przygotowania projektu haftu to koszt od 30zł do 50zł w zależności od skomplikowania projektu. 

Przy zamówieniach powyżej 10 sztuk haftu projekt haftu wykonujemy gratis

 

Uwaga

Haft komputerowy to proces skomplikowany i wieloetapowy. Na cenę ostateczną ma wpływ wiele czynników:

 • grafika
 • projekt haftu
 • produkt na którym będzie wykonywany haft
 • zastosowana technika haftu
 • konieczność zastosowania dodatkowych materiałów ( stabilizatory, hydrofolie itd.)
 • sposób zabezpieczenia haftu

Ostateczna wycena będzie zawierać te wszystkie czynniki.

 

Realizacja zamówień

 • wysyłka kurierem na terenie całego kraju
 • na terenie Krakowa lub okolic możliwa dostawa gratis (do uzgodnienia przy wycenie zamówienia)
 • odbiór osobisty – gratis

 

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

GALERIA

[wpgmza id=”1″]